Zarabiaj 25 zł dzięki aplikacji Monese! NIEAKTUALNA!!!!

Cześć kochani, dziś mam dla was kolejną propozycję zarabiania pieniążków nie wychodząc z domu. Mam nadzieję, że wam się spodoba aplikacja Monese i z niej skorzystacie.

Co to jest Monese?

Po pierwsze Monese to darmowa aplikacja, która dała zarobić już tysiącom osób! Jest to w 100% mobilny, wielokrotnie nagradzany dostawca rachunku bieżącego. Dzięki aplikacji możesz otrzymywać wynagrodzenie, robić zakupy online, w sklepie i wypłacać gotówkę z bankomatów. W aplikacji otrzymasz w pełni funkcjonalny numer konta w GBP z  kodem bankowym, zbliżeniową kartę debetową MasterCard oraz dostęp do szybkiej obsługi klienta.

A tak konkretnie to co to jest Monese?

Ponieważ mój blog dotyczy zarabiania w Internecie, to przede wszystkim na tym aspekcie pragnę się skupić. To co istotne, to aplikacja płaci Tobie pierwszy raz, gdy wpiszesz podczas aktywacji mój kod polecający: FAUST974
To bardzo ważne, abyś nie tracił pieniędzy!
Uwielbiam płacić moją kartą np. za kino (jestem wielką kinomanką), dzięki poleceniom mam te przyjemności za darmo a to wszystko dzięki promocji firmy Monese i pozyskanie dla niej nowych klientów w mediach społecznościowych np. takich jak Facebook.
Gdy otworzysz konto i dokonasz swojej pierwszej transakcji kartą, otrzymasz powitalny prezent w wysokości 5 GBP (ok. 25 zł) + za 1 poleconego kolejne 5 GBP (ok. 25zł)Dodatkowo masz szansę zarobić 15 funtów jeśli Twój znajomy wyda 500 funtów płacąc Monese za zakupy kartą lub przelewem. Kwota bonusu różni się na rynku w zależności od promocji marketingowych (wcześniej bonus wynosił 10 GBP ale został zmniejszony do 5 GBP).
Ile mogę zarobić polecając aplikację?
Jeśli polecisz aplikację 5 znajomym to otrzymasz ok. 125zł.
Masz 10 znajomych na Facebooku? Poleć im aplikację to Monese zapłaci Ci 250zł.
Zaproś 20 osób to zarobisz darmowe 500zł i wydasz je na co chcesz! 500+ z NETA :)
Wystarczy, że użyjesz kodu FAUST974 lub klikniesz w ten link:
“Monese to w mojej ocenie przede wszystkim najprostszy sposób na wygenerowanie dodatkowego dochodu, w łatwy sposób! ”

>>Pobierz aplikację Monese na smartfona teraz <<

Bonus w wysokości 25 zł wpłynie na Twoje konto na dzień następujący po dniu, w którym dokonałeś transakcji. Być może zastanawiasz się, czemu ktoś miałby Ci płacić za darmo? Jeśli tak, to świadczy tylko o tym, że nie miałeś wcześniej styczności z taką formą pracy. Firma płaci osobie polecającej za pozyskanie nowego klienta (w tym wypadku mi) oraz Tobie po to, abyś mógł swobodnie przetestować aplikację. Dla firmy to tak naprawdę grosze, a dla nas jest to miły zarobek.

Ile zapłacę zMonese?

Nie zapłacisz nic, ponieważ pobranie aplikacji jest pozbawione opłat. Masz także możliwość wyboru darmowej karty, co sugeruję Ci zrobić. Dzięki temu wygenerujesz czysty zysk, bez grosza straty. Po aktywacji karty będziesz mógł zapłacić nią zbliżeniowo w każdym sklepie, w którym mieszczą się terminale płatnicze np. w Bierdonce
Uwaga! 
Od 01.01.2020 Monese wprowadziło opłatę za wysłanie karty, opłata jest mniejsza niż 5 GBP a to oznacza że zjada częściowo nasz darmowy bonus za rejestrację aplikacji. Nadal możemy zarabiać na aplikacji polecając ją dalej i otrzymywać 5 GBP od osoby poleconej.

Szczegółowa instrukcja:

Gdy pobierzesz aplikację, koniecznie wpisz kod FAUST974, aby otrzymać bonus 25zł!

>>POBIERZ APLIKACJĘ TUTAJ <<


Interesujesz się zarabianiem w Internecie i ciągle szukasz nowych sposobów na darmowe pieniążki?
Jeśli tak to koniecznie zaobserwuj mój blog żebyś bym na bieżąco z moimi postami.

BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © FAUSTYNA , Blogger