Unikalny link na 100 zł od Twisto! NIEAKTUALNA obecnie można dostać z tej promocji 10zł !!!!

Witaj dziś mam dla was bardzo atrakcyjną promocję od Twisto.
Do zgarnięcia jest aż 100 zł niezwykle łatwej premii … za samo założenie darmowej karty! 
Co więcej, premię otrzymamy do dyspozycji już nawet w ciągu 24-48 godzin!

Czym jest Twisto?

Twisto jest Fintechem oferującym niezwykle wygodną metodę płatności za zakupy internetowe za pomocą jednego kliknięcia! Wiarygodność Twisto potwierdza fakt, że piąty największy bank w Polsce – ING Bank Śląski zainwestował w Twisto Polska.

Co więcej, dzięki Twisto mamy możliwość skorzystania z darmowej odroczonej płatności! Twisto zapłaci za nas za dokonane zakupy, a my będziemy mieli do 45 dni na zapłacenie za towar (za darmo, bez żadnych kosztów pieniądze możemy oddać do 15-go dnia miesiąca po miesiącu wykonania płatności).

Otrzymujemy zatem linię kredytową, a karta Twisto jest kartą obciążeniową podobną do karty kredytowej, w przeciwieństwie do której spłata powinna nastąpić w całości (przy kartach kredytowych jest to min. 5%).
Jak otrzymać bonus 10 zł za założenie darmowej karty?
Zasady promocji są bardzo proste i sprowadzają się tak naprawdę do założenia konta i karty w serwisie Twisto.pl za pomocą dedykowanego linka promocyjnego pozostawiając automatycznie uzupełniony kod FAUSTYNAW i wpisana wartość 50 pkt oraz przejścia pozytywnej weryfikacji.
Złóż promocyjny wniosek o Twisto wraz z darmową kartą płatniczą zostawiając puste pole na kod promocyjny FAUSTYNAW
Link do rejestracji:
Wymagane będzie wyrażenie pierwszych czterech zgód zgodnie z poniższym obrazkiem. Ostatnią zgodę możemy zostawić odznaczoną, aby nie otrzymywać niepotrzebnych informacji marketingowych od partnerów Twisto:
Co ciekawe, kartę Twisto otrzymamy bez załączania dokumentów dochodowych. Wystarczy zadeklarowanie dochodów a Twisto do weryfikacji wykorzystuje m.in. bazę BIG (ale możecie być spokojni, bo Twisto nie składa zapytania do BIK).
UWAGA: Proces weryfikacji tożsamości został uproszczony! Nie ma już potrzeby weryfikacji dowodem. Od teraz wystarczająca będzie weryfikacja przelewem na kwotę 1 zł z konta, którego jesteśmy posiadaczem. Przelew ten zostanie zwrócony zaraz po przyjściu.
Proces weryfikacji może zająć do 2 dni, z uwagi na bankowe sesje Elixir (przelew weryfikacyjny wykonywany jest na konto w ING Banku Śląskim, który to zainwestował w Twisto.
Środki w wysokości 10 zł na start zostaną udostępnione na koncie Twisto natychmiast po przejściu pozytywnej weryfikacji.
Można je od razu wykorzystać w jednym ze sklepów oferujących płatności Twisto (obecnie 211 sklepów) lub w każdym miejscu akceptującym karty Mastercard po otrzymaniu karty Twisto (jw. na zdjęciu).
W moim przypadku Twisto udostępniło limit 700 zł, z którego mogę korzystać za darmo na okres od 15 do 45 dni podobnie jak w przypadku kart kredytowych. Okres rozliczeniowy w Twisto trwa od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca.

>>Zarejestruj się TUTAJ <<


Interesujesz się zarabianiem w Internecie i ciągle szukasz nowych sposobów na darmowe pieniążki?
Jeśli tak to koniecznie zaobserwuj mój blog żebyś bym na bieżąco z moimi postami.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © FAUSTYNA , Blogger