Revolut płaci 15 zł za pobranie aplikacji na smartfon - promocja aktywna tylko 5 dni! NIEAKTUALNA!!!!Witaj :) Czy nadal szukasz okazji na zarobienie darmowych pieniążków w Internecie? Jeśli tak to mam dla Ciebie kolejny fajny sposób na zdobycie łatwych pieniędzy zupełnie za darmo dzięki promocji aplikacji płatniczej Revolut.

Ruszyła nowa promocja z premią 15 zł na start 
- aktywna jeszcze tylko przez 5 dni! 

Revolut, którego już chyba nie trzeba nikomu przedstawiać, ruszył ze świetnym programem poleceń, dzięki któremu zyskamy 15 zł premii korzystam już od stycznia tego roku i z każdym miesiącem jestem jej coraz większym fanem! Promocja programu poleceń będzie trwał jeszcze tylko przez 19 dni. Osobiście mogę potwierdzić, że nie ma lepszego produktu na rynku do zagranicznych wojaży! 

Revoluta używam aktywnie od stycznia 2018 roku i przy okazji pomaga mi on w wypełnianiu warunków niektórych promocji bankowych (dzięki darmowym zasileniom konta kartą).
Jeśli interesuje Was dokładne przedstawienie oferty to zapraszam Was do prześwietlenia oferty Revolut.
1. Rejestracja z polecenia:Aby skorzystać z możliwości zamówienia darmowej karty fizycznej i zgarnięcia 25 15 zł na start trzeba skorzystać z linka polecającego.

Link do pobrania aplikacji:


Proces rejestracji jest bardzo prosty. Z uwagi na wymogi prawne stawiane firmom takim jak Revolut, wymagane jest zeskanowanie dokumentu (prawo jazdy, dowód osobisty, paszport) oraz zrobienie sobie zdjęcia (selfie) za pomocą aplikacji Revolut.

Oczywiście wymagane jest też podanie prawdziwego adresu zamieszkania (na który przyjdzie darmowa karta wielowalutowa), adresu e-mail i nr telefonu, który będzie nam służył do logowania w aplikacji Revolut.Kolejnym krokiem będzie zasilenie konta Revolut kwotą min. 20 zł, które możemy dokonać za pomocą przelewu.

2. Zamówienie darmowej karty:


Po zasileniu konta możemy przejść do zamówienia darmowej karty Revolut.Kartę zamówicie przechodząc do zakładki "Karty" i wybierając kartę fizyczną. 
Zamówienie pierwszej karty fizycznej dla nowych klientów Revolut będzie darmowe po skorzystaniu z linka polecającego. Karta powinna do Was dojść w ciągu kilku dni.
Wielką zaletą Revolut jest to, że już chwilę po zamówieniu w aplikacji karty fizycznej, możemy z niej korzystać przy zakupach internetowych (np. w chińskich sklepach płacąc w USD i oszczędzając przy tym na przewalutowaniu). 
Jeśli zaś chodzi o bezpieczeństwo, to kartę w każdej chwili można zablokować/odblokować jednym kliknięciem! Można też w prosty sposób ustawić limity płatności. 


3. Dokonanie pierwszego zakupu Ostatnim krokiem będzie wykonanie pierwszej płatności z użyciem karty Revolut. Możecie go dokonać zarówno w internecie jak i fizycznie w dowolnym sklepie oferującym płatności kartą.>> Odbierz 15 zł i darmową kartę wielowalutową Revolut <<Interesujesz się zarabianiem w Internecie i ciągle szukasz nowych sposobów na darmowe pieniążki?
Jeśli tak to koniecznie zaobserwuj mój blog żebyś bym na bieżąco z moimi postami.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © FAUSTYNA , Blogger